İletişim

İletişim; duygu, düşünce ve bilgilerin çeşitli araçlarla diğer bireylere aktarılması işlemidir. Doğru yapıldığında medeniyetlerin gelişmesine (bkz. Antik Yunan), yanlış yapıldığında ise dünyanın yok olmasına (bkz. 1960 Küba Füze Krizi) neden olabilecek kadar güçlü bir eylemdir. Sesli, yazılı ve görsel olmak üzere üçe ayrılır. Dünyanın küreselleşmesiyle birlikte “görsel iletişim” oldukça önemli bir hale gelmiş, bu işi profesyonel olarak yaptığını iddia eden bir takım zeki insanlara eşek yüküyle para kazandırmıştır. Bu blogun yazarı da rüyalarında zaman zaman bu kişilerden biri olduğunu görüp, “Hey gidi Napolyon” şeklinde mırıldanmaktadır.

Reklamlar


 1. adam iletişimin bile ciddi geyiğini yapmış alemsin be tatli.

 2. Hay yaşa Erko, ne kadar çok güldürdün beni sabah sabah. Sayende pazartesi sendromunu iş başlamadan atlattım. Hatta sadece atlatmadım, gülerek atlattım. Çok espirili, açıklayıcı, bilgi edindirici harika bir blog olmuş. Başarılarının devamını ve üye sayısının hızla artmasını dilerim. Seni çook öpüyorum canım benim. Have a nice day.

 3. Blogum = Ablama pazartesi sendromu ilacı :D

 4. Erko, bizi bilgilendirdiğin için sağol. Ufkumuz genişlesin, bilgilerimiz artsın. Sen yazdıkça, biz hep okuyacağiz. Öptüm.

 5. Teşekkür ederim annecim, siz okudukça ben de yazmaya devam ederim :D

 6. Selam Ervin,
  (adını doğru yazdım, şeker isterim :D)
  ben ingiltereye gelicem, önce cillop gibi ingilizce yapacam üstüne bi güzel master yapacam :) kingston üniverstesini yazdım gugıla bloğuna rastladım :D
  fikir almak isterim senden yardım etmek istersen :)
  mail atarsan sevinirim.
  kendine iyi bak
  koray

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


Hakkında

Bu blogun sahibi 20 yıl önce çelik bir somun yutup hastaneye kaldırıldı. İlk defa 12 yıl önce mayonez yedi. İsminin anlamını 8 yıl önce öğrendi. 3 kez eşofmanlarını okulda unutup eve geldi. İzlediği film sayısı, okuduğu kitap sayısının iki katından beş eksiktir. Mesleği halk arasında “Grafik Tasarımcı” olarak bilinir. Adı Ervin, soyadı Esen olup; telefonda konuştuğu memur ilk söyleyişte adını doğru telaffuz ederse ona şeker hediye etmektedir.


%d blogcu bunu beğendi: